BURSA

06 ARALIK 2015 PAZAR - 17:36

Bursada Bir Vatandaş Topladığı Göktaşlarını Gramı 80 Dolara Satışa Çıkardı Röportaj: Veysel Sevink Göktaşı Avcısıursada Bir Vatandaş Topladığı Göktaşlarını Gramı 80 Dolara Satışa Çıkardı Röportaj: Veysel Sevink Göktaşı Avcısı

Bursada Bir Vatandaş Topladığı Göktaşlarını Gramı 80 Dolara Satışa Çıkardı Röportaj: Veysel Sevink Göktaşı Avcısı başlığıyla izlediğiniz video Türkiye'nin önde gelen gelen haber kanalları arasında yer alanA Haber kanalında 06 Aralık 2015 Pazar günü yayınlanan Akşam Ajansı adlı programdan alınmıştır. 

Buradaki amaç, Türkiye ve dünya gündeminde yer alan gelişmeleri tek merkezden ve farklı kaynaklardan edinmenize olanak sağlamayı hedeflemektedir. 

Bu videonun içerdiği konular içerisinde yer alan

 Bursada Bir Vatandaş Topladığı Göktaşlarını Gramı 80 Dolara Satışa Çıkardı Röportaj: Veysel Sevink Göktaşı Avcısı başlığıyla verilen haber, A Haber kanalı sorumluğundadır. Haber24.com olarak Bursada Bir Vatandaş Topladığı Göktaşlarını Gramı 80 Dolara Satışa Çıkardı Röportaj: Veysel Sevink Göktaşı Avcısı başlıklı haberde yeniden iletim dışında herhangi bir sorumluğumuz bulunmamaktadır.
 
Bursada Bir Vatandaş Topladığı Göktaşlarını Gramı 80 Dolara Satışa Çıkardı Röportaj: Veysel Sevink Göktaşı Avcısı
 

http://www.haber24.com/bursada-bir-vatandas-topladigi-goktaslarini-grami-80-dolara-satisa-cikardi-roportaj-veysel-sevink-goktasi-avcisi-haberi-142361

Bu kategoride henüz ürün Yok.