Cesaret ve Güç İçin Kullanılan Taşlar

   

   Akik : Dünyevi başarıyı simgeleyen akik, negatif enerjiye karşı koruma sağlar ve tükenmiş olan cesareti canlandırır. İşadamlarının bu taşı, özellikle belin altında (cepte veya yüzük olarak olabilir) taşımaları faydalı olacaktır. Özellikle yüzük olarak kullanıldığında, kişinin kendisine güvenini artırır. 
Akuamarin : Cesaretinizi ve inancınızı yitirdiğiniz ve vazgeçme aşamasına geldiğiniz anlarda akuamarin sizi yüreklendirir ve kendinize olan güveninizi yeniler.

  Amazonit : Kişiye kendini ifade etme gücü verir.

   Garnet : Tutku ve cesaret taşıdır.

Jasper : Güç ve cesaret taşıdır. Kişisel bağımsızlık için gereken cesareti ve yürekliliği sağlar.

Kantaşı : Cesaret taşıdır. İnsanı zayıflık ve cesaretsizlik duygularından kurtarır.
 

  Kaplangözü : Cesareti artırır ve hayatınızın bir amaçtan yoksun olduğunu düşündüğünüz anlarda size amacınızı hatırlatır. Özellikle hayatınızda degişiklikler yapmayı düşünüyorsanız, ihtiyacınız olan taş Kaplangözü.


   Mercan : Onaylanmama korkusu ile girişilemeyen başlangıçlar için kişiyi yüreklendirir.     Opal : Kişisel bagımsızlık ve özgürlügünüzü bulmanıza yardım eder ve sizi bu yönde yüreklendirir.Kişiye, kendini ifade edebilmesi için gereksinim duydugu içsel gücü ve yürekliligi saglar.  Topaz : Turuncu renkteki topazlar , cesaret, neşe ve hoşnutluk duygularını kuvvetlendirir.


 

Bu kategoride henüz ürün Yok.