Daha Canlı ve Aktif Olmak İçin Kullanılan Taşlar


   
Akik : 
Kırmızımsı turuncu renkteki akikler fiziksel canlılığı artırarak tembelliği giderir. Yaşanılan ana yoğunlaşma isteğini güçlendirir


Ametist : 
Enerji dolu bir taş olduğu için çoğu insan üzerinde canlandırıcı bir etkisi vardır. Sürekli üzerinizde taşıyabileceğiniz bir taştır. Yaydığı enerji her zaman size fayda sağlar ve olumsuzluklardan korur. Özellikle düşman tavırlı insanların arasında bulunacağınız zamanlarda bu taşı üzerinizde bulundurmaya gayret edin. Böylece sadece pozitif enerji alacağınızdan emin olabilirsiniz. Aventurin : Fiziksel gücü ve canlılıgı arttırır.    Garnet : 
Bedeni kuvvetlendirir, temizler ve canlandırır. Enerjisi damarlar için faydalıdır. Kendinizi kabullenmenizi sağlayarak sizi korur. İşlerinizi tamamlamanız için gereken canlılığı ve zindeliği sağlar.  
  Hematit : Stresi azaltır, enerji ve canlılık verir.  Jasper : Kişinin kendisini saglıklı ve güçlü hissetmesini saglar ve fiziksel direncini arttırır.
   Lapis : Kaygıyı azaltır ve kişiye canlılık verir.      Pirit : Kişiye yaşam enerjisi verir.Kendinizi tükenmiş hissettiginiz anlarda bu güçlü enerjisiyle size destek olacak ve canlılıgınızı yeniden kazanmanızı saglayacaktır.

Bu kategoride henüz ürün Yok.